chwyt-wspinaczkowy

 

Chwyty wspinaczkowe  Moc-aRT  Projektowane są w oparciu o lata doświadczenia we wspinaniu i pracy z tworzywami sztucznymi. Nasz produkt odznacza się nie tylko niesamowitą trwałością ale i świetnym wyglądem.

Nasze chwyty dzięki swojej różnorodności, umożliwiają układanie praktycznie dowolnych konfiguracji dróg wspinaczkowych o założonej trudności a kolorystyka pozwala na uzyskanie pożądanego efektu estetycznego.

 

 

W sklepie Moc-aRT’u znajdziesz chwyty wspinaczkowe w rozmiarach od Xs do Total.
Przyrządy treningowe stworzone z myślą o nowoczesnym podejściu do treningu wspinaczkowego .
Strukturalne chwyty wspinaczkowe – wielkie i bardzo wielkie formacje wykonane techniką laminowania, zmieniające geometrię ściany wspinaczkowej.
Asortyment potrzebny do zamocowania chwytów wspinaczkowych na waszych ściankach ( śruby , gniazda T-nuts , klucze itp. ).

Dlaczego polecamy nasze produkty :
nie chcemy naśladować przyrody, niemniej chwyty wspinaczkowe naszej produkcji posiadają kształty, skutecznie imitujące formacje skalne występujące w otaczającym nas świecie!
W trosce o wasze zdrowie , ergonomia chwytu jest dla nas istotnym elementem przy jego projektowaniu dzięki czemu twoje palce i ścięgna są bezpieczne w kontakcie z naszymi produktami!
chwyty wspinaczkowe systemu Moc-aRT posiadają odpowiednio dobrane tarcie – nie niszczą naskórka przy zachowaniu odpowiednich właściwości tarciowych.
nawet przy dłuższym użytkowaniu nasze chwyty nie tracą swoich własności tarciowych.
Jeżeli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami.